KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16143428
nr 1614 3428
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
"Boo kyrka". Signerad. Blandteknik, bildmått: 29x30 cm, yttermått inklusive ram: 5244
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:27:59
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg